neděle 23 čen 2024

Nabízené služby


    vstupní a preventivní prohlídky

    vyšetření digitálním rentgenem a digitálním panoramatickým rentgenem

    instruktáž a nácvik hygieny, s možností zakoupení vybraných pomůcek

    odstranění zubního kamene a pigmentací ultrazvukem

    výplně z kapslovaného amalgámu

    výplně ze skloionomerních cementů a fotokompozitů (bílé)

    nadstandardní ošetření kořenových kanálků systémem VDW Mtwo a Beefill

    chirurgie měkkých tkání

    chirurgie tvrdých tkání (kostí)

    implantace

    bělení zubů domácí i ordinační

    konzultace

    protetické ošetření (korunky, můstky, protézy)

    estetické výkony - Skyce (kamínek na zubu), fasety, korekce tvaru a barvy zubů

Služby pro pacienty

Vstupní prohlídky

Každý náš nový klient u nás absolvuje komlexní vstupní vyšetření v naší zubní ordinaci, kde získáme podrobné informace o stavu tvrdých a měkkých tkáních dutiny ústní.

Vstupní vyšetření obsahuje :

  • detailní vyšetření zubů a dásní
  • diagnostiku tvrdých zubních tkání
  • zhotovení ortopantomogramu (OPG) - velkého rentgenového snímku obou čelistí
  • zhotovení detailních digitálních RVG snímků zadních zubů
  • kontrolu stávajících výplní a protetických prací (korunky, můstky, implantáty, snímací náhrady)
  • zjištění úrovně zubní hygieny

Na základě vstupního vyšetření navrhneme individuální plán terapie, respektující Vaše časové i finanční možnosti.


Preventivní prohlídky

V půlročních intervalech provádíme pravidelné preventivní prohlídky. Účelem preventivních prohlídek je včasná diagnostika počínajícího onemocnění zubů nebo měkkých tkání a jeho rychlé řešení.

Preventivní prohlídky zahrnují:

  • kontrolní vyšetření zubů a dásní (s využitím intraorální kamery)
  • kontrolní digitální RVG snímky zadních zubů (nejsou prováděny vždy - frekvence snímání je stanovena individuálně)
  • kontrolu správného provádění zubní hygieny
  • lokální fluoridaci - ordinační aplikaci fluoridových gelů a laků jako prevenci proti vzniku zubního kazu

Sirona Cerec 3D

     Náše nejnovější zařízení v ordinaci - CEREC 3D, které dokáže vyrobit "nový zub" při jedné návštěvě. CEramic REConstruction je  nejmodernější počítačový systém, pomocí kterého virtuálně navrhneme a vymodelujeme celokeramické zubní plomby, korunky, fasety a můstky.

 

 

 

 

 

Přístroj CEREC se skládá ze tří částí: skener, 3D software a fréza. Lékař poškozený zub vypreparuje a odstraní tkáně poškozené kazem. Následně zub a jeho okolí naskenuje speciálním scannerem BlueCam z několika úhlů přímo v ústech pacienta a výsledná data přenese do počítače.

 

 

 

 

 

 

Software Inlab 3D potom navrhne optimální rekonstrukci, kterou lékař může podle svých představ dále upravovat.

 

 

 

 

Třetí fází je samotná výroba zubu. Z keramického bločku diamantové vrtáky během několika minut vyrobí dokonale propracovanou náhradu. Na vyfrézovaný polotovar se nanese glazura a provede se jemné dobarvení.

 

 

 

 

Posledním krokem je vložení náhrady do pece, kde se při teplotě 800°C čímž se glazura vytvrdí a povrch bude dokonale hladký.

Naši klienti budou ošetření během jedné návštěvy v ordinaci, tedy na rozdíl od klasického postupu s otiskem není nutná druhá nebo třetí návštěva, další aplikace anestezie (injekce) ani provizorní výplň nebo korunka.

Hlavními výhodami keramické náhrady CEREC oproti klasické bílé výplni je vysoká odolnost materiálu, žádné smrštění, perfektní estetika, dokonalé kontakty se sousedními zuby a krátký pracovní čas v ústech. Keramické výplně se hodí především k ošetření větších defektů zubů, hlavně na zadních zubech, které jsou často ošetřeny velkými amalgamovými výplněmi.

RVG Planmeca ProSensor

 

    RVG Planmeca ProSensor představuje nový standard pro zobrazovací techniky používané ve stomatologické praxi. Planmeca ProSensor vyniká špičkovým designem, výbornou ergonomií a odolností proti opotřebení, čímž u všech typů zákroků umožňuje snadnou manipulaci a současně zaručuje pohodlí a bezpečnost pacienta. Inteligentní design pouzdra senzoru, nový magnetický konektor či LED kontrolka indikující stav snímacího systému - to vše jsou parametry, které společně s použitím nejnovějších technologií zaručují nejvyšší kvalitu provedených snímků.

 

Snímací jednotka má jednoduchý a elegantní design a senzory se k ní připojují pomocí magnetického konektoru, což u dentálních přístrojů představuje zcela unikátní a nové řešení. Díky magnetickému konektoru lze senzor velmi snadno připojit či odpojit jen jednou rukou, přičemž je vždy zaručeno jeho správné připojení. Nejde však jen o ergonomii, použitím magnetického konektoru se zvyšuje taktéž bezpečnost. Pokud by pacient nebo rentgenový zářič náhle prudce změnil polohu, konektor se okamžitě odpojí, čímž se snižuje riziko zranění pacienta.
 
Díky inteligentnímu designu pouzdra senzoru se zaoblenými hranami a větší aktivní snímací plochou se zvyšuje nejen pacientovo pohodlí ale i výkonnost snímacího zařízení. Senzor je v pouzdře hermeticky uzavřen, takže jej lze zcela ponořit do desinfekčního roztoku a lépe tak bránit a předcházet možné infekci. Jelikož je Planmeca ProSensor součástí produktové řady zobrazovacích zařízení Planmeca, je možné jej propojit do jednoho celku s intraorálním rentgenem Planmeca Intra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

NEWTRON Satelec®

Satelec® , jednička na trhu s odstraňovači zubního kamene představuje novou generaci stolních odstraňovačů, přístroj Suprasson® P5 Newtron.
Přístroj je kombinací silné NEWTRON technologie ve velmi atraktivním modulu a ergonomie patentovaného SATELEC barevného kódovacího systému. Nyní nabízí P5 Newtron nejvyšší výkon a nejširší výběr ultrazvukových hrotů na trhu.
    NEWTRON technologie umožňuje průběžné nastavení oscilace hrotu pouze v jedné rovině (Cruise Control TM ), což znamená jemné, konstantní a výkonné vibrace během zákroku.
   Díky barevnému kódovacího systému je snadný výběr nastavení, systém si potom sám nastavuje nejvhodnější hodnoty důležitých parametrů. Pouze s jednou koncovkou NEWTRON můžete využít nejširší škálu ultrazvukových hrotů a mini i mikro instrumentů (CCS Tips TM ),okamžitě lze optimalizovat nastavení a tím redukovat únavu lékaře nebo hygienistky.
   Hladké a virtuálně bezbolestné vibrace umožňují pacientovi pohodlí během zákroků v profylaxi, endodoncii a nechirurgické parodontologii.
    Přesto, že je použita vysoce sofistikovaná technologie, P5 Newtron je snadné nainstalovat. Přístroj je kompaktní a spolehlivý stolní aparát s hladkým a moderním estetickým vzhledem. Je vyroben v souladu s nejnovějšími standardy a bezpečnostními požadavky, všechny oddělitelné prvky a příslušenství jsou autoklávovatelné a snadno čistitelné a desinfikovatelné.


 

Smluvní pojišťovny

Smluvní pojišťovny

Hlavní Menu

Přihlášení

Ordinační hodiny