úterý 27 úno 2024

NEWTRON Satelec®

Satelec® , jednička na trhu s odstraňovači zubního kamene představuje novou generaci stolních odstraňovačů, přístroj Suprasson® P5 Newtron.
Přístroj je kombinací silné NEWTRON technologie ve velmi atraktivním modulu a ergonomie patentovaného SATELEC barevného kódovacího systému. Nyní nabízí P5 Newtron nejvyšší výkon a nejširší výběr ultrazvukových hrotů na trhu.
    NEWTRON technologie umožňuje průběžné nastavení oscilace hrotu pouze v jedné rovině (Cruise Control TM ), což znamená jemné, konstantní a výkonné vibrace během zákroku.
   Díky barevnému kódovacího systému je snadný výběr nastavení, systém si potom sám nastavuje nejvhodnější hodnoty důležitých parametrů. Pouze s jednou koncovkou NEWTRON můžete využít nejširší škálu ultrazvukových hrotů a mini i mikro instrumentů (CCS Tips TM ),okamžitě lze optimalizovat nastavení a tím redukovat únavu lékaře nebo hygienistky.
   Hladké a virtuálně bezbolestné vibrace umožňují pacientovi pohodlí během zákroků v profylaxi, endodoncii a nechirurgické parodontologii.
    Přesto, že je použita vysoce sofistikovaná technologie, P5 Newtron je snadné nainstalovat. Přístroj je kompaktní a spolehlivý stolní aparát s hladkým a moderním estetickým vzhledem. Je vyroben v souladu s nejnovějšími standardy a bezpečnostními požadavky, všechny oddělitelné prvky a příslušenství jsou autoklávovatelné a snadno čistitelné a desinfikovatelné.

Smluvní pojišťovny

Smluvní pojišťovny

Hlavní Menu

Přihlášení

Ordinační hodiny