úterý 27 úno 2024

RVG Planmeca ProSensor

 

    RVG Planmeca ProSensor představuje nový standard pro zobrazovací techniky používané ve stomatologické praxi. Planmeca ProSensor vyniká špičkovým designem, výbornou ergonomií a odolností proti opotřebení, čímž u všech typů zákroků umožňuje snadnou manipulaci a současně zaručuje pohodlí a bezpečnost pacienta. Inteligentní design pouzdra senzoru, nový magnetický konektor či LED kontrolka indikující stav snímacího systému - to vše jsou parametry, které společně s použitím nejnovějších technologií zaručují nejvyšší kvalitu provedených snímků.

 

Snímací jednotka má jednoduchý a elegantní design a senzory se k ní připojují pomocí magnetického konektoru, což u dentálních přístrojů představuje zcela unikátní a nové řešení. Díky magnetickému konektoru lze senzor velmi snadno připojit či odpojit jen jednou rukou, přičemž je vždy zaručeno jeho správné připojení. Nejde však jen o ergonomii, použitím magnetického konektoru se zvyšuje taktéž bezpečnost. Pokud by pacient nebo rentgenový zářič náhle prudce změnil polohu, konektor se okamžitě odpojí, čímž se snižuje riziko zranění pacienta.
 
Díky inteligentnímu designu pouzdra senzoru se zaoblenými hranami a větší aktivní snímací plochou se zvyšuje nejen pacientovo pohodlí ale i výkonnost snímacího zařízení. Senzor je v pouzdře hermeticky uzavřen, takže jej lze zcela ponořit do desinfekčního roztoku a lépe tak bránit a předcházet možné infekci. Jelikož je Planmeca ProSensor součástí produktové řady zobrazovacích zařízení Planmeca, je možné jej propojit do jednoho celku s intraorálním rentgenem Planmeca Intra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smluvní pojišťovny

Smluvní pojišťovny

Hlavní Menu

Přihlášení

Ordinační hodiny